VÝPRODEJ 2020 JE TU

Akční nabídka duben 2020

INSPIRACE PRO VÁS

Stoly
Stoly a stolky pro každou příležitost. 
 
Osvětlení pro domácnosti i obchodní prostory.
Rozhodli jsme se si na to pořádně rozsvítit.... Osvětlení pro každý prostor a příležitost. 
 
Psací stoly a kanceláře - PŘÍSLUŠENSTVÍ
Hledáte šuplíkové kotejnery do vaší kanceláře či pracovny? Kancelářské kontejnery BOXIE jsou žhavou novinkou roku 2019. Máte šuplíkový kontejner, ale chybí vám paraván, počítačový nošič nebo jiné přislušenství ke psacímu stolu? 
 
Vázy a květináče
Vázy a květináče - snad každý je má rád. Osvěžte svůj interiér nebo exteriér zajímavými designovými kousky. 
 
židle, stoly, nábytek Alupress Design
ŽIDLE.... Je jedno jestli klasické nebo moderní - jestli dřevěné, plastové nebo kovové ..... v naší nabídce máme všechny. I ty čalouněné. 
 
Buddy kolekce
Nejen kolekce taburetů BUDDY dodá šmrnc interiéru. Prohlédněte si naší nabídku sedaček sofa a taburetů a vyber pro vás to pravé. 
 
SKLOPNÉ STOLOVÉ PODNOŽE Alupress Design
Pracovní stoly se sklopným mechanismem patří mezi velmi žádané artikly v našem sortimentu.

Individua

individua stolové desky s Vaším logem od společnosti WERZALIT zajistí skvělý dojem při různých událostech - obchodních veletrzích a propagačních akcích. Ať už jde o oslavy, dlouhodobou reklamu nebo prodej, jsou ideálním místem pro Vaši značku.

Stolové desky individua jsou speciálně navrženy podle Vašich přání - vyberte si požadovaný tvar, rozměr a prostě nám pošlete motiv. Materiál na bázi dřeva, který je odolný proti povětrnost- ním vlivům a UV záření, je vhodný pro veškeré myslitelné použití - dokonce i pro dočasné venkovní využití. Přijatelné formáty souborů Pro nejlepší tiskové výsledky by měla být grafika vždy o 80 mm větší na každou stranu, než je rozměr stolu. Prosíme, odstraňte z tiskových dat ořezové značky, jakož i další značky a referenční čáry. Přijímáme data z následujících programů a v těchto formátech: Úprava obrázků a grafické programy: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Acrobat, Corel Draw, Macro- media Freehand, QuarkXPress. Formáty souborů: Pro zasílaná data, použijte prosím PDF x 1a (2001) V. 1.3. Alternativně soubory ve formátech EPS nebo TIFF. Prosíme, vy-hněte se takovým formátům jako např. AI, IND, DOC, PPF, DXF atd. Použití těch formátů může totiž vést k problémům s kompatibilitou nebo licencováním. Písmo vytvořte jako (drawing paths) nebo přiložte původní soubor fontu. Rozlišení obrázkových souborů: nejméně 300 dpi nebo 160 - 200 dpi ve finální velikosti.