JSME LÍDREM V OBLASTI VÝVOJE A VÝROBY KANCELÁŘSKÉHO NÁBYTKU A ŘEŠENÍ PRO HOTELY A VEŘEJNÉ PROSTORY

Změny cen našeho sortimentu

Informace o změnách cen našeho sortimentu.

Změny cen 2022

SAMOVYROVNÁVACÍ MECHANISMUS FLAT

Unikátní mechanismus, který se sám přizpůsobí nerovnosti podlahy. 

 
SEZNAMTE SE S FLAT

DŮLEŽITÉ INFORMACE - ZMĚNY CEN

Hlavní rubrika: Info
Rubriky: Info
Datum zveřejnění: 14. března 2022

Vážení zákazníci,

rádi bychom se s Vámi podělili o problémy, které se týkají nejen nás, ale obecně všech odvětví. Naším záměrem není Vás znepokojovat, ale vysvětlit naše rozhodnutí, jasně podmíněná událostmi.

Od počátku pandemie jsme svědky neustálých výkyvů na trzích, stále omezenější dostupnosti surovin (trh se železem je naprosto nestabilní a téměř již neexistují skladové zásoby potřebných profilů, trubek a ocelových plátů pro výrobu podnoží), nemluvě o tom, že se k tomu přidává současná energetická krize, ovlivněná rusko-ukrajinským konfliktem. Až dosud jsme se snažili udržet konkurenceschopné nabídky a dodávat hotové výrobky za ceníkové ceny.


K dnešnímu dni oznamujeme, že nejsme schopni u některých výrobků (hlavně centrální podnože BCI a CNE a rovněž některé podnože vyrobené z ocelových profilů a trubek, kde železo jako surovina / materiál tvoří hlavní složení výrobků) držet ceny dle Ceníku Alupress pro rok 2022.

Po dohodě s našimi dodavateli Vám budeme zasílat aktualizované nabídky pro Vaše projekty a poptávky v souladu s trhem, aniž bychom však mohli zaručit jejich dlouhodobou platnost.
Aktuální cenu některých výše zmíněných výrobků budeme moci potvrdit až na konkrétní objednávku.

Stolových podnoží z modelové řady SKCH-O (SKCH-O-S atd...) a elektricky stavitelných podnoží GROW UP se  zatím výše uvedené změny NETÝKAJÍ A ZŮSTAVAJÍ V PLATNOST CENÍKOVÉ CENY DLE PLATNÉHO CENÍKU ALUPRESS 2022


Jsme si jisti Vaším pochopením a těšíme se, že se co nejdříve vrátíme k větší stabilitě.

ALUPRESS DESIGN s.r.o.