VÝPRODEJ 2020 JE TU

Akční nabídka duben 2020

INSPIRACE PRO VÁS

Stoly
Stoly a stolky pro každou příležitost. 
 
Osvětlení pro domácnosti i obchodní prostory.
Rozhodli jsme se si na to pořádně rozsvítit.... Osvětlení pro každý prostor a příležitost. 
 
Psací stoly a kanceláře - PŘÍSLUŠENSTVÍ
Hledáte šuplíkové kotejnery do vaší kanceláře či pracovny? Kancelářské kontejnery BOXIE jsou žhavou novinkou roku 2019. Máte šuplíkový kontejner, ale chybí vám paraván, počítačový nošič nebo jiné přislušenství ke psacímu stolu? 
 
Vázy a květináče
Vázy a květináče - snad každý je má rád. Osvěžte svůj interiér nebo exteriér zajímavými designovými kousky. 
 
židle, stoly, nábytek Alupress Design
ŽIDLE.... Je jedno jestli klasické nebo moderní - jestli dřevěné, plastové nebo kovové ..... v naší nabídce máme všechny. I ty čalouněné. 
 
Buddy kolekce
Nejen kolekce taburetů BUDDY dodá šmrnc interiéru. Prohlédněte si naší nabídku sedaček sofa a taburetů a vyber pro vás to pravé. 
 
SKLOPNÉ STOLOVÉ PODNOŽE Alupress Design
Pracovní stoly se sklopným mechanismem patří mezi velmi žádané artikly v našem sortimentu.

Alu

A CO VŠECHNO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
  • Jsme především český výrobce a velkoobchod s téměř 30-ti lety zkušeností.
  • Vyrábíme nejen gastronomické vybavení a nábytek do restaurací a hotelů, ale jsme zároveň i výrobci kancelářského nábytku a komponentů, a v naší nabídce naleznete nejen vlastní sériové katalogové výrobky, jež jsou k dodání skladem, zároveň však s možností různých atypických úprav včetně vlastního výběru barev, ale vyrábíme běžně i zcela atypické výrobky dle zadání.

ALUPRESS - židle Dome + stůl Arki-Table

  • Realizujeme komplexní interiérové i exteriérové realizace.
  • Máme vlastní sériovou a zakázkovou kovovýrobu, kde kromě z oceli, vyrábíme prvky i z nerez oceli a hliníku.
  • Dodáváme a vyrábíme i atypické prvky z lamina, dřeva  i skla a dalších jakýchkoliv požadovaných materiálů dle přesného zadání zákazníka nebo sami navrhneme možné technické a designové provedení.
  • Naše výroba je schopna realizovat téměř jakýkoliv atypický prvek.
  • Máme mnoho zkušeností s realizacemi interiérů a  výrobou vybavení pro restaurace, hotely, kavárny, venkovní restaurační zahrádky, fresh bary, wellness centra, cateringové firmy, kongresové sály, golfová hřiště, školy i s výrobou a realizací městského mobiliáře. 
  • Působíme jako dlouholetý dodavatel i pro největší tuzemské oborové společnosti v oboru dodávek kancelářského nábytku. Podílíme se na realizacích a vybavení technických univerzit, vývojových center pro automobilový průmysl i technologických a vývojových pracovištích a IT.
  • Spolupracujeme s architekty, designéry, interiérovými firmami a velkoobchody.
Stoly a židle ALUPRESS DESIGN
 
NÁŠ SORTIMENT:
Český Výrobce a Velkoobchod - Výškově stavitelné elektricky ovládané stoly - Vlastní kovovýroba - Gastronábytek - Gastrozařízení - Stolové konstrukce - Velkokuchyňské prvky - Výdejní pulty - Chladící i vyhřívané vitríny - Atypické konstrukční prvky - Informační a mapové tabule pro golfová hřiště - Šatní lavice a věšáky pro sportovní zařízení - Městský mobiliář - Informační tabule - Kancelářské stoly a sestavy - Kancelářský nábytek - Stolové paravány - Stolové podnože - Židle – Stoly - Barové židle - Barové stoly – Osvětlení - Školní nábytek - Nábytek do učeben - Školní lavice - Konferenční židle - Kongresové židle - Školní židle - Nábytek do školních jídelen - Výroba nábytku pro školy - Zahradní nábytek.....